Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
mr mojo
Member
Od: 09.2010
Offline
#
6324
19.08.2011, 09:21
Wiekszosc z was nie ma rodziny na utrzymaniu , wiec cala ta dyskusja jest jalowa.
mr mojo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mr mojo
Znajdź inne posty napisane przez mr mojo