domin_czyzyny napisał(a):

są tysiące klubów na świecie, a On chce wybrać Cracovie ... gdyby poszukał znalazłby inny...
tyle, że pewnie Cracovia mu zapłaci kilka-kilkanaście-kilkadziesiąt tysięcy więcej... zwykły Judasz...i będzie sobie mieszkał w pięknym Krakowie... ciekawie czy teraz będzie miał takie spokojne i fajne życie jak kiedyś, bo podobno Wtorek się już przekonał co nieco.
to już 3-ci odpad w Craxie ostatnimi czasy, po Matysiaku i Niedzielanie...
|
Jeszcze jest Nawotczyński.