Wyświetl pojedynczy post
fanfan
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6323
Stary 19.08.2011, 09:16
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
są tysiące klubów na świecie, a On chce wybrać Cracovie ... gdyby poszukał znalazłby inny...

tyle, że pewnie Cracovia mu zapłaci kilka-kilkanaście-kilkadziesiąt tysięcy więcej... zwykły Judasz...i będzie sobie mieszkał w pięknym Krakowie... ciekawie czy teraz będzie miał takie spokojne i fajne życie jak kiedyś, bo podobno Wtorek się już przekonał co nieco.

to już 3-ci odpad w Craxie ostatnimi czasy, po Matysiaku i Niedzielanie...
Jeszcze jest Nawotczyński.
Odpowiedz cytując