|
Krótko i na temat.
Każdy kto miał do czynienia z Wisłą a ubiera na siebie koszulkę w pasy jest cwelem.
Tłumaczenia jakiekolwiek piłkarzyny, który na koncie ma pewnie tyle, że mógłby do końca swojego życia nie pracować i żyć komfortowo są jedynie zwykłym bełkotem werbalnym tulonym przez naiwniaków, którzy chyba w dodatku nie rozumieją na czym polega rywalizacja z Cracovią.
Zagra w Cracovii ma mieć na Wiśle to co miał niegdyś broniący bramki Lecha Dolha.
|