Wyświetl pojedynczy post
Mateusz91
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6320
Stary 19.08.2011, 09:00
Krótko i na temat.

Każdy kto miał do czynienia z Wisłą a ubiera na siebie koszulkę w pasy jest cwelem.

Tłumaczenia jakiekolwiek piłkarzyny, który na koncie ma pewnie tyle, że mógłby do końca swojego życia nie pracować i żyć komfortowo są jedynie zwykłym bełkotem werbalnym tulonym przez naiwniaków, którzy chyba w dodatku nie rozumieją na czym polega rywalizacja z Cracovią.

Zagra w Cracovii ma mieć na Wiśle to co miał niegdyś broniący bramki Lecha Dolha.
Odpowiedz cytując