picasso napisał(a):

czyli rodzina na utrzymaniu go usprawiedliwia?
czyli mam rozumieć,ze (przepraszam za brutalne porównanie) zostałbyś męska .....ą? bo są chetni by ci zapłacic?a ty w końcu masz rodzinę na utrzymaniu...
penych rzeczy sie nie robi.albo sie człowiek urwi,albo ma szacunek.i tyle
|
A czy rodzina na utrzymaniu to nie jest powód? On jest piłkarzem i dzięki temu zawodowi zarabia na rodzinę , nie tylko na to by teraz było co zjeść ale również by odłożyć na przyszłość ponieważ kariera piłkarza wiecznie nie trwa . Co do dziwek to myślisz po co to robią ? Duża część z nich to robi właśnie po to by zarobić na własną rodzinę i dostatnie życie. A co jeśli Cracovia jest jedynym klubem który jest zainteresowany usługami Jaśka? Ma zrezygnować z tego kontraktu dlatego że grał kiedyś w Wiśle i zostać bez pracy licząc że "jakoś to będzie" i będzie co do garnka włożyć ? Czym może zapewnić sobie i swojej rodzinie fundusze na godne życie?