Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51041
Stary 19.08.2011, 08:51
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Albo Liteks Toma, tak czy siak nie pogardze nowymi nabytkami.
Kurde co Wy macie z tym Tomem? Co On zagrał u Nas na R22? Nawet kibice Liteksu po pierwszym meczu pisali, że zagrał chyba mecz życia z Nami bo nigdy tak nie grał. W rewanżu wystarczyło, że Diaz zobaczył swoje błędy z pierwszego meczu i już tak chłopak nie grał. Oczywiście nie twierdze, że nie ma możliwości i że się ładnie nie rozwinie ale na dzisiaj uważam, że nie jest to jakiś super grajek.
Odpowiedz cytując