Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
 
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2443
Stary 19.08.2011, 07:56
snyrting napisał(a):Wyświetl post
Ani złotówki? A słyszałeś może o czymś takim jak opłata za podpisanie kontraktu?
Ljuboja, Żewłakow i Ohayon przytulili pewnie z pół miliona euro.
Ale jest różnica przed braniem zawodnika z kartą na ręku(czytaj- pomimo karty, widać nie wielu go chce skoro idzie do Polski), a wykupieniem z innego klubu. Ponadto nawet jakby to było milion ełro, to gdzie temu do 17 wydanych przed tym sezonem przez Spartak? Jakby było odwrotnie to był bym pierwszy do krytykowania.
Odpowiedz cytując