snyrting napisał(a):

Ani złotówki? A słyszałeś może o czymś takim jak opłata za podpisanie kontraktu?
Ljuboja, Żewłakow i Ohayon przytulili pewnie z pół miliona euro.
|
Ale jest różnica przed braniem zawodnika z kartą na ręku(czytaj- pomimo karty, widać nie wielu go chce skoro idzie do Polski), a wykupieniem z innego klubu. Ponadto nawet jakby to było milion ełro, to gdzie temu do 17 wydanych przed tym sezonem przez Spartak? Jakby było odwrotnie to był bym pierwszy do krytykowania.