Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12823
Stary 19.08.2011, 07:28
arti napisał(a):Wyświetl post
OM czy klub tej klasy to moim zdaniem za wysoka półka dla Małego.
Najlepiej byłoby żeby się dogadał z Wisłą. Jak nie to niech ktoś da te 2,5m euro i cóż...
Webster byłby dużym świństwem dla Wisły - jestem pewny, że Stan na to nie pozwoli.
Nowy kontrakt albo dokądś wypchną Małego w zimie.
Moze wiedzieli o zainteresowaniu Patrykiem przez pare klubow dlatego obserwujemy Spasa Deleva a rozmowy z Malym o nowym kontrakcie zostaly zawieszone.
Odpowiedz cytując