Wyświetl pojedynczy post
Lechista69
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2439
Stary 19.08.2011, 07:28
Chyba przesadzacie z tym ze takich druzyn jak Spartak w Europie na peczki, moim zdaniem ten remis to wynik galaktyczny ktory osiagnela Legia, stawialem na 0:3-0:4, naprawde w pierwszej polowie az usiadlem i ogladalem ze zdumieniem jak prezentowala sie Legia, determinacja Legionistow i chyba chec udowodnienia ze w Polsce sa jeszcze inne kluby poza Wisla sprawily ze Spartak w pierwszej polowie nie istnial, natomiast ta taktyka i brak rozlozenia sil na caly mecz sprawily ze w pewnym momencie Legia "siadla" a Spartak zaczol grac swoje...

tylko typowi debile czytaj borek i inna dziennikarzy z warszawki wszedzie opowiadali ze nie taki straszny ten Spartak i w tym roku mamy szanse na 3 zespoly w pucharach... Legia bez transferow NIEMIALA szans w konfrontacji z kacapami, dlatego remis to sukces Warszawiakow...

Szkoda Slaska i bocznych don kichotow ktorzy mysleli chyba ze bramka Mili otworzy worek z bramkami kolejnymi.. licze ze po tej kompromitacji w rew zagraja o honor
"Ciągle powtarzam to piłkarzom: Lechia to nie imienny u cioci Jadzi. To symbol daleko wykraczający poza sport." - Bobo K.
Odpowiedz cytując