Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51039
Stary 19.08.2011, 06:51
Małecki nie zaprzecza zainteresowaniu Marsylii...
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html

co więcej, nie zaprzecza, że odejdzie na podstawie prawa Webstera - to by było z Jego strony zaprzeczenie słów, że Wisłę ma w sercu...

oby Klub i Małecki się ogarnęli, On dostał podwyżkę godną Jego gry i przestał myśleć o wyjeździe do Marsylii za darmo. Myślę, że na Małeckiego przyjdzie czas latem lub jesienią w przyszłym roku... za godne pieniądze.
Odpowiedz cytując