Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 19.08.2011, 06:43
Jak zmiennicy będą pracować na boisku tak jak pierwsza 11 przedwczoraj to nie ma ch.. żebyśmy nie rozwalili Korony. Tylko musi im się chcieć.
Odpowiedz cytując