|
Korona Kielce - Wisła Kraków 0:2 (0:1)
Skład: Pareiko - Brud, Chavez, Bunoza, Paljic - Wilk, Garguła, Nunez, Małecki, Kirm, Biton
Zmiany: Jirsak, Genkov, Kowalski
Bramki: Biton, Wilk
Ostatnio edytowane przez Ala1955 : 19.08.2011 o godz. 15:08.
"Jesteśmy dumą tego miasta..."
|