|
Na dzisiaj
Jeśli Wisła awansuje do LM, to konieczne jest na już kupienie lepszego napastnika i lewego obrońcy.
Cwetan to nie jest zawodnik do gry na kontrę, a chyba już wszyscy wiedzą, że tak Wisła będzie jeszcze długie lata grała w Europie. Cwetan to piłkarz na rozbijanie autobusów w naszej lidze.
O naszych lewych obrońcach nic nie będę pisał, każdy widzi jak to wygląda.
Na najbliższy czas
Ostatnie mecze pucharowe pokazują, że jeśli drużyna nie ma płuc i mózgu, to nie ma szans cokolwiek wywalczyć na tym poziomie. Podstawą drużyn są środkowi pomocnicy/DM, niestety, żadna Polska drużyna włącznie z Wisłą nie ma środkowych pomocników na Europejskim poziomie. Melikson znacznie lepiej gra, gdy jest wystawiany na skrzydle,Radek wielki szacunek dla niego, wielka charyzma i wola walki, ale niestety nie te lata i nie te umiejętności, aby robić różnice na tym poziomie rozgrywek. W naszej lidze ciągle chyba najlepszy DM.
Dlatego Wisła w kolejnych okienkach musi szukać zawodników Europejskiej klasy na te pozycje jeśli chce zaistnieć w Europie.
|