BRTS39 napisał(a):

|
Taka sprawa. Pilismy Piwo z kolegami na ławce pod pewnym blokiem. Dostalismy cynk że idą pieski. Podeszli do nas i mówia że słyszeli jak chowamy puszki do kosza. Wylegitymowali nas, spytali czy pilismy. i po oddaniu dowodów powiedzieli że na drugi dzien mamy sie zgłosić na komede żeby wymierzyc nam karę. Czy ktos miał cos takiego, i jak wygląda to prawnie. czy moga wypisać mandat na drugi dzień i jakie moga byc konsekwencje jeśli bysmy sie nie stawili.
|
Jak dla mnie to pieski was nieźle wkręciły
