|
@ jova
Haha chlopie przeciez nie o to chodzi!! Chodzi o sens i jesli ty nie widzisz, ze mozna zagrac defensywnie w jednym ustawieniu i pozniej zmienic kilka elementow tej taktyki bo ma sie juz okreslony wynik (zagescic pole gry, dodac asekuracje) i dalej grac defensywnie to sie nie dogadamy. Maaskant wyciagnal wnioski z ustawienia w Bulgarii i dokonal odpowiednich zmian na taktyke w Krakowie. Ale ISTOTA, glowny plan gry. Czyli kontrolujemy mecz, a oni graja pilka, sie nie zmienilo. O to mi chodzi.
Ostatnio edytowane przez nesta : 18.08.2011 o godz. 23:19.
|