Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2434
Stary 18.08.2011, 23:10
Sartre napisał(a):Wyświetl post
Normalnie ośmieszyli nas, że hej. Do tej pory nie wiem co z twarzą zrobić, tak nas poniżyli tym remisem...
masz prawo trzymać fason, to nawet mi imponuje, ale strata dwóch bramek na własnym boisku i nieumiejetność utrzymania dwukrotnego prowadzenia gdy się gra z rywalem nastawiającym się na "rozpoznanie przeciwnika w walce" chluby nie przynosi.

To trochę tak jak wasz niegdysiejszy mecz z Szachtiarem. W pierwszym meczu Szachtiar pozwalał Legii grać preferujac tylko uważną defensywę i rozpoznając zalety i wady warszawiaków. Kiedy tym wydawało się, że w rewanżu sobie poradzą, dostali trzy bramki.

Podobnie wczoraj: Spartak nie angażował się wiele w ofensywę tylko pozwalał Legii pograć. Niewielkim wysiłkiem strzelił dwa gole, co jest dla mnie ośmieszeniem rywala.
Decyzja o wymianie ciosów i pokazaniu rywalowi wszystkiego na co nas stac była skrajnie błędna. W drugim meczu Legia nie ma już żadnych argumentów poza ewentualnym zlekceważeniem jej przez Spartaka
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując