Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6311
Stary 18.08.2011, 23:03
jestem zapewne dłużej niż Ty i nie wyzywaj mnie skoro ja Ciebie nie wyzwałem

sam nie akceptuję tego, ale staram się zrozumieć.. oczywiście wolałbym, żeby grał gdzie indziej

ale nie tozumiem sytuacji, kiedy usprawiedliwia się innych graczy, którzy również sprzedają się za kasę, nie koniecznie do cracovii

dla mnie jedna i druga osoba jest "piłkarską prostytutką" i jeśli Małecki odejdzie z klubu nawet za granicę nie podpisując nowego kontraktu to stracę do niego cały szacunek ( przez to jak rzekomo utożsamia się z klubem )

z forum koleżanek

anowie ucinam wszelkie spekulacje, ten piłkarz pojawił się na treningu Cracovii, na prośbę pewnego pana, który to poprosił naszego trenera aby mu się przyjrzał. nie będzie grał w Cracovii i nie był do nas przymierzany! dlatego oficjalna nawet na ten temat się nie zająknęła

więc chyba temat Paulisty można zamknąć
Ostatnio edytowane przez sevenheaven : 18.08.2011 o godz. 23:10.
Odpowiedz cytując