@sevenheaven
Zacznę od pytania: jesteś Wiślakiem? Wygadujesz takie głupoty jakby Craxa była jakimś zwyczajnym klubem. Na R22 powinny odbywać się lekcje historii i tradycji, żeby takie pokemony jak ty wyprostować do pionu.
Jest różnica między Barceloną, a Craxą.
Jest różnica między Jagą, a Craxą.
Ba, nawet jest różnica między Polonią Warszawa, a Craxą.
I nie martw się, Paulista ma jak wykarmić rodzinę. Zapewne już zarobił więcej niż ty przez 60 lat.