Wyświetl pojedynczy post
vaazon
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6309
Stary 18.08.2011, 22:56
@sevenheaven
Zacznę od pytania: jesteś Wiślakiem? Wygadujesz takie głupoty jakby Craxa była jakimś zwyczajnym klubem. Na R22 powinny odbywać się lekcje historii i tradycji, żeby takie pokemony jak ty wyprostować do pionu.

Jest różnica między Barceloną, a Craxą.
Jest różnica między Jagą, a Craxą.
Ba, nawet jest różnica między Polonią Warszawa, a Craxą.

I nie martw się, Paulista ma jak wykarmić rodzinę. Zapewne już zarobił więcej niż ty przez 60 lat.
Odpowiedz cytując