|
Też mi się wierzyć nie chce, że nie miał innych ofert. W Polsce zatrudnienie miałby na pewno jeśli już chce tu zostać. Rodzinę by utrzymał nawet za 3-4 tys. miesięcznie jakby się uparł, ale że to piłkarz to musi mieć kilkakrotnie więcej a i wątpię by mu tyle dali w tym klubie do którego się wybiera.
|