baro1995 napisał(a):

|
Jova w porównaniu do Spartaka owszem,w porównaniu do Rapidu wybacz,ale już nie.Rapid albo na równi,albo słabszy od Liteksu
|
Rapid słabszy od Litexu?
To drużyna porównywalna do APOELu...
PS: rozumiem wakacje, ale piszesz te posty w zatrważających ilościach i co gorsza bez sensu
pomyśl dwa razy, zanim coś napiszesz