Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5511
Stary 18.08.2011, 22:34
baro1995 napisał(a):Wyświetl post
Jova w porównaniu do Spartaka owszem,w porównaniu do Rapidu wybacz,ale już nie.Rapid albo na równi,albo słabszy od Liteksu
Rapid słabszy od Litexu?
To drużyna porównywalna do APOELu...

PS: rozumiem wakacje, ale piszesz te posty w zatrważających ilościach i co gorsza bez sensu
pomyśl dwa razy, zanim coś napiszesz
Odpowiedz cytując