Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6303
Stary 18.08.2011, 22:33
Stara gadka.. rodzinę na utrzymaniu, nieśmiertelne hasło Biedni Ci piłkarze.. taki grajek przez 5 miesięcy grania w Polskim klubie ma na kilka lat życia. Żyją jak biznesmeni.
To neich sobie idzie, ale nie do Cracovii. To nie jest laik piłkarski żeby go inne zespoły nie chciały, i nie spadkowicz Cracovia która płaci mniej zawodnikom.
Ma do wyboru kilkanaście innych klubów!
I my nie piszemy zresztą o utrzymaniach rodziny tylko o tym że mówi że kocha Wisłę, całuje jej herb a idzie do największego wroga Wisły, ście.. które powinno być na samym dnie , które powinno być poniżane i maltretowane!! kiedy kosa jest od początku istnienia klubu, kiedy napier.. li sie nasi z ickami już w latach 1920.. kiedy to nawet Reyman cisnął całej Cracovii od najgorszych! Jesli ktoś tego nie rozumie to jego sprawa. Ci co czują klimat będą wiedzieć swoje.

Powtarzam, nic by złego w tym nie było gdyby jak Niedzielan chociażby miał na Wisłę wylane, taki ktoś nigdy nie był przywiązany do Wisły, nigdy tego nie okazywał a i kibice nie traktowali go inaczej od innych.
A Jasiek mówi że kocha Wisłę i idzie do tego czegoś. Tak się nie robi i tyle.
Ostatnio edytowane przez CH. : 18.08.2011 o godz. 22:43.
Odpowiedz cytując