Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5510
Stary 18.08.2011, 22:30
Najlepsza byla i tak emo oprawa Legii...

edit, a co w tym nielogicznego ? Masz przepis, zmieniasz kilka przypraw, cos ulepszasz, ale to wciaz ten sam przepis. Popracuj nad logika (i rozumieniem zdan) zanim komus zarzucisz jej brak.
Odpowiedz cytując