|
Jeremi - nie porównuj pracy i miejsc pracy z piłką nożną i kibicowaniem...
sevenheaven - póki co nie wiadomo co będzie z kontraktem Patryka i uwierz, że raczej nie będzie graczem cracovii, nawet gdy ci dawaliby mu 100 tys. miesięcznie.
Szkoda, że Paulista tak szybko zapomniał o krakowskim klimacie i o tym, co przeżywał z nami, gdy strzelał dla nas gole, tym bardziej, że pięknie całował Białą Gwiazdę. Mi to jest obojętne - bo Wisła to My, tylko przykro mi, że były Wiślak i to taki jeden z lepszych piłkarzy podjął taką decyzję.
|