Wyświetl pojedynczy post
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6297
Stary 18.08.2011, 22:20
Jeremi - nie porównuj pracy i miejsc pracy z piłką nożną i kibicowaniem...

sevenheaven - póki co nie wiadomo co będzie z kontraktem Patryka i uwierz, że raczej nie będzie graczem cracovii, nawet gdy ci dawaliby mu 100 tys. miesięcznie.

Szkoda, że Paulista tak szybko zapomniał o krakowskim klimacie i o tym, co przeżywał z nami, gdy strzelał dla nas gole, tym bardziej, że pięknie całował Białą Gwiazdę. Mi to jest obojętne - bo Wisła to My, tylko przykro mi, że były Wiślak i to taki jeden z lepszych piłkarzy podjął taką decyzję.
Odpowiedz cytując