|
Nie oceniajcie Rapidu na podstawie sparingów.. I na podstawie gry przeciwko słabemu przeciwnikowi.Gra się na tyle na ile przeciwnik pozwoli,Śląsk pozwolił na wszystko,był słaby.Nie chce wiedzieć co Tom by robił z Sochą i Celebanem..
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
|