jova napisał(a):

Masz bardzo krótką pamięć. Pamiętasz jak wyglądał pierwszy mecz z Litexem?
Z góry ostrzegam, że jeśli napiszesz mi, że dla nas otwarta, chaotyczna gra w pucharach, to była szczególna sytuacja, a dla Śląska i Legii norma, to Cię wyśmieję.
|
Tylko że Litex był słabszy zarówno od Spartata, jak i Rapidu czy też nawet APOELU. Z nimi mogliśmy grać piłkę otwartą, natomiast jakby z Spartakiem czy Rapidem to by się mogło źle skończyć. Chyba pamiętasz że graliśmy sparing z Rapidem i za wiele wtedy do powiedzenia nie mieliśmy. APOEL jest słabszy niż Rapid, bo co z tego że ładnie operuje piłką, jak nie zakłada jakoś specjalnie dobrze pressingu, co robił fajnie Rapid. Pozatym jeszcze zwrócę uwagę na jedno. ile wczoraj sobie dobrych sytuacji stworzył zespół z Cypru? Moim zdaniem 0! A o czym to świadczy? O tym że jest to zespół dobry do 16 metra a potem po prostu wymięka. Wisła miała 4 dobre okazje, strzał Małeckiemgo w pierwszej połowie oraz minimalne spóźnienie się Genkowa, poprzeczka Maora i gol Małego. APOEL grał może i ładnie ale chaotycznie. Wielkiego wrażenia na mnie nie zrobił.