FraMat napisał(a):

|
W Europie musimy na poczatek opanować taktykę defensywnej, brzydkiej gry całej druzyny, by wolno uczyc się ładnej ofensywy kiedy już zabezpieczymy tyły.
|
Od lat powtarzasz te same brednie. Żaden poważny zespół nie ćwiczy taktyki na zasadzie: dziś uczymy się bronić, a o ataku pogadamy za dwa lata. ŻADEN! Gdy gra z czasem bardziej się zazębia, to nie jest efekt tego, że zespół nagle zaczął uczyć się atakować. To konsekwencja zgrania i lepszego opanowania schematów ataku i obrony, których zespół uczył się równolegle.