Wyświetl pojedynczy post
baro1995
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków-Bernardyńska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5494
Stary 18.08.2011, 22:09
Bajka na 100%.Jeżeli byłaby to prawda to taki artykuł nie pojawił by się w mediach : http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...idze,id,t.html
UEFA zachwycona organizacją i bezpieczeństwem.Więc gdyby zgłosili coś takiego to na pewno człowiek z UEFY nie napisałby takiego raportu.
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
Odpowiedz cytując