Bajka na 100%.Jeżeli byłaby to prawda to taki artykuł nie pojawił by się w mediach :
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...idze,id,t.html
UEFA zachwycona organizacją i bezpieczeństwem.Więc gdyby zgłosili coś takiego to na pewno człowiek z UEFY nie napisałby takiego raportu.