A to Mały zamierza odejść do Cracovii czy innego Polskiego klubu?
A tak całkiem serio to zero szacunku dla Jaśka. Tyle klubów do wyboru a on do Cracovii. I tekst że kocha Wisłę, zlituj się Jasiu.
To się nie całuje herbu Wisły, nie mówi o miłości do niej i tym samym lojalności tylko wbija ch.. w nią i idzie do Cracovii. Wtedy nikt nie miałby pretensji. Przecież Reyman jakby żył to by go rozstrzelał za takie słowa i za czyn jakiego się dopełnił . Jasne ze Małecki (kibic Wisły) to nie Paulista (najemnik) , denerwuje ludzi tylko to że wypowiada się tak a nie inaczej że nawet na forum Cracovii mają z tego bekę.
PS: i nie 60, bo Małecki zarabia niecałe 30 tyś. Gwoli jasności.