Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6290
Stary 18.08.2011, 22:08
A to Mały zamierza odejść do Cracovii czy innego Polskiego klubu?

A tak całkiem serio to zero szacunku dla Jaśka. Tyle klubów do wyboru a on do Cracovii. I tekst że kocha Wisłę, zlituj się Jasiu.
To się nie całuje herbu Wisły, nie mówi o miłości do niej i tym samym lojalności tylko wbija ch.. w nią i idzie do Cracovii. Wtedy nikt nie miałby pretensji. Przecież Reyman jakby żył to by go rozstrzelał za takie słowa i za czyn jakiego się dopełnił . Jasne ze Małecki (kibic Wisły) to nie Paulista (najemnik) , denerwuje ludzi tylko to że wypowiada się tak a nie inaczej że nawet na forum Cracovii mają z tego bekę.


PS: i nie 60, bo Małecki zarabia niecałe 30 tyś. Gwoli jasności.
Ostatnio edytowane przez CH. : 18.08.2011 o godz. 22:16.
Odpowiedz cytując