Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19626
Stary 18.08.2011, 22:07
Sinoos napisał(a):Wyświetl post
A może wchodzili przez peron 9 i 3/4

A na adres sekretariatu to możecie sobie wysyłać :/ U nic ta skrzynka odbiorcza chyba w całości trafia do folderu SPAM, bo wysłałem im już kilka maili i na żaden nie dostałem jakiejkolwiek odpowiedzi :/
Bo może im spamujesz skrzynkę? Mi odpisują
.
Odpowiedz cytując