Sinoos napisał(a):

A może wchodzili przez peron 9 i 3/4 
A na adres sekretariatu to możecie sobie wysyłać :/ U nic ta skrzynka odbiorcza chyba w całości trafia do folderu SPAM, bo wysłałem im już kilka maili i na żaden nie dostałem jakiejkolwiek odpowiedzi :/
|
Bo może im spamujesz skrzynkę? Mi odpisują
