|
No przepraszam, ale jak Walter de'Silva ochodzil z FIATA do VW, to potraktowano to jak zdrade i w "srodowisku" zawrzalo. Po prostu nie odchodzi sie do bezposredniej konkurencji, zwlaszcza gdy zeczona pisze wczesniej cos w stylu: Fehler In Allen Teilen. Mysle, ze analogia idealna.
"jestem ciekaw wszyscy Ci co co klną na Paulistę powiedzą jak Małecki odejdzie... ..wtedy nie będzie "sprzedawcą" ? przecież pójdzie tam gdzie mu więcej zapłacą , nie ważne czy do cracovi czy do barcelony"
OMFG!!!
Powód: post kolegi sevenheaven
Ostatnio edytowane przez hetzer : 18.08.2011 o godz. 22:12.
Polskie litery zjadl serwer w pracy.
|