|
Nie bądźmy tacy hop do przodu.
Jak dla mnie Apoel grając na wlasnym terenie ma większe szanse na awans od Wisły.
Powtórzę to, co pisze od kilku miesięcy: obecność w fazie grupowej Ligi Europejskiej jest już dla mnie bonusem, bo celem nadrzędnym jest budowanie silnej drużyny przez Stana i Roberta po osiągniętym mistrzostwie. Obecność w fazie grupowej LM będzie dla mnie super-extra-hiper bonusem, bo ta drużyna jeszcze na LM nie jest zbudowana, jeszcze nie jest gotowa.
Pojawiła się szansa na LM więc należy wszystko zrobić, aby ja wykorzystać.
Jednak nawet jak zamiast LM będzie LE w Krakowie, nadal będę uznawał, że dostaliśmy w tym sezonie więcej niż moglibyśmy oczekiwać, więcej niż (wbrew oficjalnym wypowiedziom) oczekiwał Zarząd i Właściciel.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|