Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2424
Stary 18.08.2011, 21:52
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Dobra druzyna potrafi i atakować i sie bronic ,tak jak to dzis pokazal Rapid Bukareszt.

Świetnie to ująłeś.

Wisła na arenie Europejskiej nie jest dobrą drużyną. Powoli, krok po kroku stara się taką drużyną stać.

Ale żeby móc się rozwijać musimy zacząc budować jej siłę od podstaw, czyli od gry defensywnej.

Lenczyk i Probierz tego nie byli w stanie pojąć. Skorża nauczony doświadczeniem z poprzednich sezonów zdaje się powoli do tego wniosku dochodzić.
Na szczęscie w Wisle pracuje fachowiec, który już to wie i dlatego z polskich drużyn w europejskich pucharach to tylko my mamy jeszcze szanse na awans do dalszych rund.
Odpowiedz cytując