baro1995 napisał(a):

|
Legia akurat grała mądrze
|
Mądrze? To ciekawe bo ja w pierwszej połowie widziałem 0, słownie zero regulacji tempa gry. Rzucili się na Spartaka jakby grali pucharze Polski z jakimiś amatorami i grali tak przez całą pierwszą połowę. Po mocnych 20 minutch powinni się trochę cofnąć, zmiejszyć pressing, zagrać bardziej defensywnie, oddać trochę pola i zagrać z kontry żeby odpocząć. Nic z tego nie nastąpiło i potem wyszli na drugą połowę na miękkich nogach. Jakby zagrali mądrze to by ten mecz wygrali, a prowadzili dwa razy.