Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2420
Stary 18.08.2011, 21:42
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Czyli np Bayern powiedzmy 5 lat temu grał pięknie? ))))
To zależy. Znasz się na piłce, czy jesteś laikiem?
Na kimś, kto nie ma pojęcia o tym sporcie, szybka, dokładna, konsekwentna gra może nie robić wrażenia.
Odpowiedz cytując