|
Jova w porównaniu do Spartaka owszem,w porównaniu do Rapidu wybacz,ale już nie.Rapid albo na równi,albo słabszy od Liteksu.Bo to,że Śląsk zagrał dzisiaj z obroną jaką zagrał i Wasilukiem,który grzał ławe w spadkowiczu ekstraklasy,no to już niczyja wina.Śląsk zagrał dziś słabo,Śląsk pokazał,że nie ma klasowych graczy w swojej drużynie i nie ma umiejętności na LE,pokazali to już z Lokomotivem.A Rapid zagra dobry mecz i wystarczyło. Legia zagrała najlepszy mecz za Skorży,co i tak u siebie przy takim dopingu nie wystarczyło,żeby ograć grający na lajcie lekceważący wojskowych w 1 połowie Spartak.
Sukcesy rodzą się w bólach,za rok na pewno się uda!
|