Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2418
Stary 18.08.2011, 21:34
jova napisał(a):Wyświetl post
Zależy, co nazywamy "pięknem". Moim zdaniem, szybka, dokładna i agresywna gra też może być piękna i wcale nie musi być jakoś szczególnie techniczna. Stąd "piękny" i "konsekwentny" nie wykluczają się.
Czyli np Bayern powiedzmy 5 lat temu grał pięknie? ))))

Piękna piłka to dla mnie szybka, techniczna, nieprzewidywalna w sensie pozytywnym i przy okazji również agresywna. Piękna piłka to ta która zbliża sie do ideału. Ooo np pamiętny mecz Barca vs Real z zeszłego sezonu.
Ale nie ma co debatować - o gustach się nie dyskutuje. My mamy grać maksymalnie skutecznie w myśl zasady "cel uświęca środki". Czy ktoś ganił Śląsk po wygranej z nami? My graliśmy może nie pięknie ale ładnie - oni potwornie. W ogólnym rozrachunku liczył się tylko wynik.
Jak będziemy mieć wykonawców to będziemy mogli zacząć grać ładnie. W fazie grupowej zniosę bez problemu 0-5 od Barcelony po otwartej grze i wymianie ciosów.
Odpowiedz cytując