Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2416
Stary 18.08.2011, 21:33
Na jakiej podstawie uważasz, że Rapid i Śląsk to równorzędne ekipy? Co prawda oglądałem tylko częściowo drugą połowę, ale już po losowaniu uważałem, że to inna półka choć z trzech ekip jakie wylosowały nasze kluby to Rumunii są najsłabsi.
Odpowiedz cytując