|
A biedny Darek Pietrasiak nie wie co sprawiło, że przegrali mecz.
Oczywiście nie mógł sobie darować wspomnienia o "głupio straconej bramce" i plótł jakieś bajki o wyrównanym pojedynku.
Każdy taki wywiad utwierdza mnie w przekonaniu, że Polska drużyna może odnieść sukces tylko wtedy kiedy zrezygnuje z usług produktów "polskiej myśli szkoleniowej".
Procentuje też "fachowa" polityka kadrowa autorstwa nieomylnego Oresta. Wasiluk na środku i Socha na lewej obronie? Bez jaj...
Ostatnio edytowane przez snyrting : 18.08.2011 o godz. 21:35.
|