|
Po dzisiejszym meczu(i ostatnich ligowych) , widzę że Legia wyrasta na faworyta polskiej ligi i jak nie przejdzie Spartaka , to skupi się tylko na ekstraklasie i będzie nam bardzo ciężko o obronę tytułu , szczególnie że tym razem jeszcze Amica skupiona jest tylko na ekstraklasie...
|