Wyświetl pojedynczy post
Squirtle88
Senior Member
 
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2414
Stary 18.08.2011, 21:29
Po dzisiejszym meczu(i ostatnich ligowych) , widzę że Legia wyrasta na faworyta polskiej ligi i jak nie przejdzie Spartaka , to skupi się tylko na ekstraklasie i będzie nam bardzo ciężko o obronę tytułu , szczególnie że tym razem jeszcze Amica skupiona jest tylko na ekstraklasie...
Odpowiedz cytując