|
Legii nie mozna odmowic walki,zaangazowania i serca ktore wlozyli w gre,jednak mimo wszystko i tak wiecej sie spodziewalem po Spartaku,mowili ze przyjedzie ch*j wie kto ,a pierwsza polowe Ruscy calkowicie przespali.Po przerwie przejeli inicjatywe i jak strzelili na 1-1 to sie wydawalo ze teraz dobija Legie a oni oddali znów pole ,Legia strzelila na 2-1 ,potem Ruscy wyrownali i znów w końcówce całkowicie oddali pole Legii ,która mogła ten mecz wygrać. Taki Rapid Bukareszt jak strzelil gola na 1-1 to nie przestawal grac i napieral do konca nie schodzac z danego poziomu ,wyszli na 3-1 i Śląsk ma już raczej pozamiatane. Co do Legii ,nadzieja jeszcze jakas jest żeby wygrać 1-0 ,bo Spartak gra bardzo nierówno,no chyba że na tych Łużnikach graja duzo lepiej.
Co do komentarza Iwanowa i Kowalczyka to był żenujacy jak Spartak strzelil na 1-1 ,to juz non stop gadali ze Legia nie ma szans,że Spartak ich powiezie ,potem jak Legia strzelila na 2-1 to im chyba było głupio ,że ich wczesniej definitywnie skreslili.
|