Temat
:
Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
buncwot
Junior Member
Od: 02.2011
Offline
#
2410
18.08.2011, 21:25
Tylko problem w tym, że Orest nie toleruję dyrektorów sportowych i sam sobie wynajduje piłkarzy typu Wasiluk itd. Jest to bardzo dobry trener ale również trudny we współpracy.
buncwot
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do buncwot
Znajdź inne posty napisane przez buncwot