|
Właśnie byłem ciekaw jaki jest budżet Rapidu, wielki być nie może skoro nie maja nawet stadionu na LE. To według mnie dowodzi tylko jak niski jest poziom polskich kopaczy i trenerów.
To nie tak, że nie wiem
To nie tak, że nie umiem
To nie tak, że nie pamiętam
Po prostu mi się k.... NIE CHCE !!!
|