Wyświetl pojedynczy post
Fiti
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6283
Stary 18.08.2011, 21:23
Jeremi napisał(a):Wyświetl post
A daj że już spokój Jaśkowi.
To, że się identyfikuje z Wisłą jak w niej gra to źle?
To, że całuje białą gwiazdę to źle?

To może Ty spróbuj pracować w firmie, w której jest Ci dobrze identyfikuj się z nią, a jak zmienisz pracę to nazwą cie zdrajcą no, bo po co się tak angażowałeś mogłeś przecież bez emocji wypełniać kontrakt i wtedy zmienić klub/pracodawcę.

My jesteśmy kibicami ! Wisła to nasze życie !
Dla niektórych piłkarzy też tak jest (i oby takich więcej), ale dla większości to klub w którym grają i starają sie dać z siebie wszystko co najlepsze dla klubu. Ale potem jest życie ... Jasiu też wolałby grać w PSV ale niestety ma ofertę ze sracovi więc dajmy mu pracować. Kochać go nie musimy ale spróbujmy zrozumieć.
Dla mnie całowanie Białej Gwiazdy to znak szacunku dla klubu i wielkiego do niego przywiązania.
A nie takiego że jak lekka bida to ucieka się do największego wroga.
To tak jak by ( oczywiście zachowując skalę - bardzo różną) Messi całował herb Barcelony, a potem, po czasie znalazł się w Realu. Szmaciarstwo i tyle. Nie ujmuję Jaśkowi zasług dla Wisły. Ale właśnie spalił się przed jej kibicami...
Powód: ucieka - kultura
Ostatnio edytowane przez Fiti : 18.08.2011 o godz. 21:25.
"Franek ma swoje zdanie, z którym sam się nie zgadza" - Jan Tomaszewski
Odpowiedz cytując