|
Oczywiscie, ze pamietam. Tyle, ze wtedy nie zawiodla taktyka, ktora byla nakreslona tak samo jak na inne spotkania, czyli defensywnie i z kontry, a jej wykonanie przez poszczegolnych pilkarzy. Pozniej Maaskant dokonal kilku korekt przed rewanzem, zawodnicy zagrali lepiej i juz dzialalo. W niczym to nie zmienia sensu tego co napisalem.
|