Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5476
Stary 18.08.2011, 21:19
Oczywiscie, ze pamietam. Tyle, ze wtedy nie zawiodla taktyka, ktora byla nakreslona tak samo jak na inne spotkania, czyli defensywnie i z kontry, a jej wykonanie przez poszczegolnych pilkarzy. Pozniej Maaskant dokonal kilku korekt przed rewanzem, zawodnicy zagrali lepiej i juz dzialalo. W niczym to nie zmienia sensu tego co napisalem.
Odpowiedz cytując