Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2398
Stary 18.08.2011, 21:09
Cytat:
Panie Sartre - a może Kowalczyk:
1) jest obiektywny ( co w sumie wyklucza punkt nr 2 ))
2) więcej wymaga od swojego klubu?
To drugie prędzej. Tyle, że on popada momentami w jakąś dziwną skrajność. Jest tak ostro cięty na Legię, że mu dobre słowo o o nas przez gardło przejść nie może. To zaczyna się robić dziwne. A co więcej - on się rozpływa z zachwytami nad Wisłą często również wtedy, gdy ta na te zachwyty nie za bardzo zasługuje.
Legionista
Odpowiedz cytując