Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2388
Stary 18.08.2011, 20:52
szczepek19 napisał(a):Wyświetl post
w sparingu przed sezonem http://www.futbol.org.pl/news,24567.html
Bardziej mi chodziło o mecz o stawkę a nie o nic nie znaczący trening na chodzonego.
Sparing to nawet Manchester przegra z ekipą z 2 ligi Afrykańskiej.

Co do Śląska to i tak mieli szczeście ze trafili właśnie na Rapid. Mieli do wylosowania dużo gorszych przeciwników.
Ostatnio edytowane przez CH. : 18.08.2011 o godz. 20:55.
Odpowiedz cytując