szczepek19 napisał(a):

Bardziej mi chodziło o mecz o stawkę a nie o nic nie znaczący trening na chodzonego.
Sparing to nawet Manchester przegra z ekipą z 2 ligi Afrykańskiej.
Co do Śląska to i tak mieli szczeście ze trafili właśnie na Rapid. Mieli do wylosowania dużo gorszych przeciwników.