Wyświetl pojedynczy post
Kapcok7
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2541
Stary 18.08.2011, 20:48
Mówiąc szczerze to ten kołnierzyk w kolorach czerwono-zielonych i getry to i tak dużo. Ja myślę że jeśli by umieścili gdzieś BG, 1906 na getrach to jak na podrzędny europejski klub to i tak dużo, i nie była by to już taka chamska masówka.
„Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki”
Odpowiedz cytując