Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2384
Stary 18.08.2011, 20:47
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
super ten Rapid gra - wcale sie nie dziwie, ze nas ograli z latwością
No jednak liga rumuńska to ciut wyższa półka niż Ekstraklasa. To było do przewidzenia. I tak zagrał Śląsk ponad stan w Europie, chwała mu za to.
Odpowiedz cytując