Wyświetl pojedynczy post
xdarek
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1693
Stary 18.08.2011, 20:46
Korona Kielce - Wisła Kraków 0:1 (0:0)

Skład: Pareiko - Kowalski, Bunoza, Chavez, Paljic - Jirsak, Wilk- Małecki, Garguła, Kirm - Biton

Zmiany: Nunez, Iliev, Boguski

Bramki:
Małecki
Ostatnio edytowane przez xdarek : 19.08.2011 o godz. 13:38.
Czy wygrywasz czy nie, Zawsze ja kocham Cię. W sercu moim Wisła, i na dobre i na złe.

Odpowiedz cytując