|
Korona Kielce - Wisła Kraków 0:1 (0:0)
Skład: Pareiko - Kowalski, Bunoza, Chavez, Paljic - Jirsak, Wilk- Małecki, Garguła, Kirm - Biton
Zmiany: Nunez, Iliev, Boguski
Bramki: Małecki
Ostatnio edytowane przez xdarek : 19.08.2011 o godz. 13:38.
Czy wygrywasz czy nie, Zawsze ja kocham Cię. W sercu moim Wisła, i na dobre i na złe.
|