Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2381
Stary 18.08.2011, 20:42
Dobrze że Śląsk nie wylosował kogoś mocniejszego, bo chyciliby pewnie z szóstkę. Strasznie są słabi.

Legia nawet nawet ale też już poza pucharami.

Wszystko wraca do normy czyli we wrześniu maks jedna nasza drużyna w pucharach.
:/
Odpowiedz cytując