Temat
:
Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Krk
Offline
#
2381
18.08.2011, 20:42
Dobrze że Śląsk nie wylosował kogoś mocniejszego, bo chyciliby pewnie z szóstkę. Strasznie są słabi.
Legia nawet nawet ale też już poza pucharami.
Wszystko wraca do normy czyli we wrześniu maks jedna nasza drużyna w pucharach.
:/
irman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do irman
Znajdź inne posty napisane przez irman