mitmichael napisał(a):

|
Polskie kluby w eliminacjach NIE MOGA PIEKNIE GRAC. Polskie druzyny powinny grac konsekwentnie, spokojnie tak jak to zrobila Wisla. Inaczej NIE MAJA TAKIE KLUBY SZANS grac w fazie grupowej - pokazala to Wisla w poprzednich latach.
|
świadomość kibicowska rosnie - bardzo mnie to cieszy.
Żeby jeszcze PMS nadążała